ofis çalışma saatleri

hafta içi : 8:30 - 17:30

telefon

0 262 349 55 22

e-posta

elpek@elpek.com.tr

Elektrik Mühendislerimiz

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık saha denetim tecrübesine sahip Elektrik Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye geneline hizmet

2009 yılından beri Türkiye genelinde endüstriyel tesislere ilkeli mühendislik çözümleri sunmaya büyük gurur ve mutlulukla devam ediyoruz..

İş Güvenliği Uzmanlarımız

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık mesleki saha uygulama deneyimine sahip İş Güvenliği Uzmanlarımızın eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

elpek-muhendislik-egitim-danismanlik

Bizi yıllardır iyi tanıyorsunuz..

güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle..

kuruluşumuzdan bu yana geride bıraktığımız yaklaşık 15 yıllık süreçte olduğu gibi elektrik mühendisliği, iş güvenliği, enerji yönetimi ve risk mühendisliği sektörlerine daima yenilikçi katkılar sağlayarak Türkiye geneline hizmet sunmayı sürdürüyoruz.

İlkeli hizmet anlayışımızla büyük endüstriyel tesislerde ve çok sayıda sanayi kuruluşunda elektriksel periyodik kontroller başta olmak üzere, elektriksel teknik denetim hizmetleri, iş güvenliği periyodik kontrolleri ve risk mühendisliği hizmetlerinin yanı sıra elektriksel güvenlik ölçümleri, isg periyodik ölçümleri, trafo planlı bakımları, yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmetleri, topraklama tesisatı, yıldırımdan korunma tesisatı, elektrik exproof tesisatlarının uygunluk kontrolleri, jeneratör, aydınlatma ölçümü, elektrik iç tesisat uygunluk kontrolleri vb elektrik tesisatlarının fenni muayene hizmetleri ile Türkiye geneline özgün çözümler sunan sektörün lider mühendislik firması olmayı sürdürüyoruz.

 

elpek-muhendislik-fark-yaratan-muhendislik-cozumleri

Sürekli üretmeye devam ediyoruz..

güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle..

ELPEK Mühendislik olarak, genel yasal mevzuatlarımız çerçevesinde ar-ge çalışmalarımız sonucunda 2010 yılında Türkiye'de ilk kez tarafımızca hazırlanmış olan uygulamalı ERA Elektriksel Risk Analizi projesi ile elektrik kaza araştırmaları ve elektrik tesisatı risklerinin detaylı incelenerek raporlandığı teknik bir risk mühendisliği çalışmasını hayata geçirdik. Söz konusu saha denetim çalışmaların tamamlanmasının ardından sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu bağlamda firmamızı takip eden diğer tüm periyodik kontrol firmalarına, iş güvenliği denetim firmalarına ve elektrik mühendislik periyodik kontrol firmalarına da büyük bir katkı sağladığımızın bilinciyle çeşitli elektriksel iş güvenliği eğitimleri düzenlemekteyiz.

ERA Elektriksel Risk Analizi projemiz sürekli genişletilerek özellikle güvenlik kültürüne sahip ve elektrikle çalışmalarda iş güvenliği farkındalığına erişmiş çok sayıda özel sektörde yine Türkiye'de ilk kez tarafımızca hazırlanmış Elektriksel Gerilim Risk Haritası çalışmalarının mimarı olarak Türkiye geneline mühendislik çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

 

elpek-muhendislik-logo

ELPEK Elektriksel Periyodik Kontroller

güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle..

ELPEK Mühendislik Elektriksel Periyodik Kontroller olarak, elektrik tesisatlarının periyodik kontrolleri, test, ölçüm, muayene ve denetim faaliyetleri kapsamında, elektrik topraklama tesisat ölçümü, paratoner tesisat ölçümü, aydınlık seviyesi ölçümü, termal kamera ölçümü, trafo yağ izolasyon ölçümü, trafo sargı direnci ölçümü, mcc enerji dağıtım panosu kontrolleri, trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu elektrik kuvvetli akım tesislerinde yg işletme sorumluluğu faaliyetleri, elektrik iç tesisat kontrol raporu, jeneratör kontrolleri, Patlamadan Korunma Dokümanı PKD ve büyük kazaların önlenmesinde elektriksel risk analizi, HAZOP kapsamında elektrik risk analizi, exproof tesisat muayene raporu, kısa devre risk değerlendirme çalışmaları, harmonik ölçümü, ARC FLASH analizi, katodik koruma ölçümü, makine topraklama ölçümü, elektrik pano tesisat muayeneleri, elektrik pano tesisat uygunluk raporu, yüksek gerilim topraklama ölçümü, işletme topraklama ölçümü, koruma topraklama ölçümü, süreklilik testi ile topraklama ölçümü, RCD kaçak akım koruma ekipmanlarının tip testleri, toprak özgül direnci ölçümü, çevrim empedansı ölçümü, elektrik tesisatı fenni muayeneleri, bağımsız isg denetimleri, elektriksel iş güvenliği risk denetimleri TSE, TMMOB, EMO, TURKAK akreditasyon standartlarına uygun şekilde kontrol ve raporlamalar yapmaktayız.

 

elpek-muhendislik-egitim-danismanlik

fark yaratan mühendislik çözümleri..

güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle..

ELPEK Mühendislik olarak, konusunda uzman Elektrik Yüksek Mühendislerimizle çok sayıda adli ve genel elektriksel risk araştırmaları kapsamında elektrik kazaları, bilhassa elektrik kaynaklı yangınlar, elektrik çarpması, gerilim maruziyeti, akıma kapılma vb çeşitli elektrik iş kazalarının incelenmesi, risk analizi konularında elektriksel bilirkişilik hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.

Elektrik kaza araştırmaları, elektriksel iş güvenliği, elektrikle çalışmalarda teknik emniyet, elektrik kuvvetli akım tesislerinde yüksek gerilim işletme sorumluluğu, elektriksel periyodik denetim ve elektrik fenni kontroller başlıklarında genel katılıma açık çeşitli özel eğitimler de düzenlemekteyiz. EGK Elektriksel Güvenlik Kültürü, ERA Elektriksel Risk Analizi, EPG Elektriksel Proses Güvenliği, elektrik kaynaklı yangın nedenleri ve güvenlik önlemleri, acil durumlarda elektriksel güvenlik yönetimi ve daha çok sayıda elektrik fen bilimi başlığı altında spesifik bilgi üreterek araştırma geliştirme ve akademik yayın çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

elpek-enerji-yonetimi

sizlerle çalışmaya devam ediyoruz..

güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle..

ELPEK Mühendislik, büyük endüstriyel tesislerin elektrik tesisatlarının planlama ve denetimi, elektrik topraklama tesisatı ölçümü, paratoner tesisat ölçümü, exproof tesisat muayenesi, aydınlık şiddeti ölçümü aydınlık seviyesi ölçümü, termal kamera ölçümü, termografik görüntüleme, trafo bakımı, trafo testleri, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, trafo smm müşavirlik hizmetleri, topraklama testi, paratoner testi, elektrik iç tesisat uygunluk raporu, çevrim empedansı ölçümü, elektiksel süreklilik testi, elektriksel güvenlik testleri, elektrik tesisatı kontrol belgesi, elektrik tesisat kontrolü, elektriksel periyodik testi, doğalgaz tesisatı elektriksel donanım muayenesi, jeneratör topraklama ölçümü, akü ve ups kesintisiz güç kaynağı kontrolleri, izolasyon testi, atex ekipman muayenesi, işletme topraklaması ölçümü, koruma topraklaması ölçümü, makine gövde koruma topraklaması, fonksiyon testleri, kaçak akım koruma testi, rcd testi, kaçak akım rölesi açma zaman ve açma akımı testleri, izolasyon testi gibi çeşitli elektriksel periyodik kontroller yapmaktadır. ELVER Elektrikte Verimlilik projemizle Enerji Yöneticisi Elektrik Mühendisi ve Makine Mühendisi teknik ekibimiz tarafından enerji danışmanlığı, elektromekanik kontroller, enerji yönetimi, enerji verimliliği ve tasarruf konularında da büyük endüstriyel işletmelere çözümler sunmaktayız.

 

elpek-grup-elektrik-muhendislik

örnek olmaya devam ediyoruz..

güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle..

ELPEK Mühendislik, tarafsızlık ilkelerine uygun bağımsız fenni muayene kuruluşu olarak, Mühendislik etiğine yakışan disiplinli performansı ve örnek kurumsal kültürü ile Elektriksel Periyodik Kontroller konusunda Türkiye geneline mühendislik çözümleri sunmaktadır.

ELPEK Mühendislik fark yaratan başarısını; başta özgün kurumsal kültürüne, bilime ve ticari ahlak kurallarına olan bağlılığına, tarafsız hizmet kalitesine, disiplinli ekip çalışmasına, çevre ve güvenlik kültürü bilincine, müşteri ihtiyaçlarını taahhüt ettiği süreç yönetimine uygun ve eksiksiz biçimde çözüme kavuşturmasına bağlamaktadır.

Türkiye'nin öncü elektriksel periyodik kontrol firması ELPEK Mühendislik olarak, konusunda uzman teknik ekibimiz ve güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümlerimizle Türkiye için çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz.

900'den fazla endüstriyel tesis referansımızla, Türkiye'nin lider kuruluşları tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmayı sürdürüyoruz..

14

yılda

18

mühendisle

43

şehirde

927

referansa

yetki belgelerimiz ve çeşitli sertifikalarımız

EMO

Elektrik Mühendisleri Odası

ÇSGB

Çalışma Bakanlığı

EKİPNET

Muayene Uzmanları

ISO

Yönetim Sistemleri

" güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri "

ERA

Elektriksel Risk Analizi

EGK

Elektriksel Güvenlik Kültürü

EPG

Elektriksel Proses Güvenliği

ATEX

Exproof Tesisat Denetimi

elektrik tesisati periyodik kontrolu
elektrik tesisati periyodik kontrolu
elektrik tesisati periyodik kontrolu
elektrik tesisati periyodik kontrolu
elektrik tesisati periyodik kontrolu
elektrik tesisati periyodik kontrolu
elektrik tesisati periyodik kontrolu
elektrik tesisati periyodik kontrolu

" güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri "

ELPEK | ELEKTRİKSEL PERİYODİK KONTROLLER

14. yılımızda 900'den fazla endüstriyel tesis referansımızla,
Türkiye'nin lider sanayi kuruluşları ve büyük endüstriyel tesisleri tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmaya devam ediyoruz..

bizi iyi tanıyorsunuz..

ELPEK | ELEKTRİKSEL PERİYODİK KONTROLLER

çünkü biz sadece bize yakışanı yapıyoruz.
mühendislik etiğine yakışan disiplinimiz ve özgün kurumsal kültürümüzle
"örnek almayı değil, örnek olmayı hedef edindik."

2009 yılından beri beraberiz..

ELPEK | ELEKTRİKSEL PERİYODİK KONTROLLER

uzun yıllardır süren etik başarımızı;
örnek olmayı sürdürdüğümüz ilkeli ve disiplinli performansımızla
diyaloglarımızı ticari menfaat esaslı değil, ahlaki ve içtenlikle kurmaya bağlamaktayız.

mesleki bilimsel araştırmalar

ELPEK | ELEKTRİKSEL PERİYODİK KONTROLLER

kuruluşumuzdan bu yana geride bıraktığımız yaklaşık 15 yıllık süreçte olduğu gibi
elektrik mühendisliği, iş güvenliği, enerji yönetimi ve risk mühendisliği sektörlerine
daima yenilikçi katkılar sağlamayı sürdürüyoruz.

özgün teknik bilgi üretiyoruz

ELPEK | ELEKTRİKSEL PERİYODİK KONTROLLER

sürekli araştırma geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerimiz sonucu;
özgün teknik bilgi üretmeye ve toplumsal anlamda ortak menfaat sağlayacak niteliklerde mutlulukla paylaşmaya devam ediyoruz.

hassas iş güvenliği kültürü

ELPEK | ELEKTRİKSEL PERİYODİK KONTROLLER

titiz iş güvenliği kültürümüzün önemli katkılarıyla
kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız ve özverili ekip çalışmamızla
spesifik sektörel tecrübe ve teknik bilgi birikimimizi her geçen gün artırıyoruz.

sorumluluklarımız var

ELPEK | ELEKTRİKSEL PERİYODİK KONTROLLER

güvenilir, titiz ve özgün
uzun yıllardır olduğu gibi sayısız sosyal sorumluluk projelerinde
aktif rol almaya devam ediyoruz.

yaşama dair

ELPEK | ELEKTRİKSEL PERİYODİK KONTROLLER

yarınlarımıza, topluma ve doğaya karşı tüm sorumluluklarımızın bilincinde olup
tüm maddi ve manevi desteklerimizin devamlılığını esas alıyoruız.

sorumluluklarımızın farkındayız

Image

Sosyal Sorumluluklarımız

+

DUSCART ELEKTROMOBİL TAKIMI

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

2022 TEKNOFEST'te yer alacak DUSCART Elektromobil Takımının DERINN SAFETY ortaklığı ile sponsoru olduğumuz için mutluyuz.

elpek-muhendislik-proses-emniyeti-sempozyumu

2. Proses Emniyeti Sempozyumu

+

KOCAELİ SANAYİ ODASI

II. Proses Emniyeti Sempozyumu

Kocaeli Sanayi Odası
2. Proses Emniyeti Sempozyumu ve Sergisi
9-10 Nisan 2019 - Bilişim Vadisi

elpek-muhendislik-proses-emniyeti-sempozyumu-kosano

3. Proses Emniyeti Sempozyumu

+

KOCAELİ SANAYİ ODASI

III. Proses Emniyeti Sempozyumu

Kocaeli Sanayi Odası
3. Proses Emniyeti Sempozyumu ve Sergisi
10-11 Mayıs 2022 - Bilişim Vadisi

2009 yılından beri bizi iyi tanıyorsunuz..

elpek-muhendislik-guvenilir

GÜVENİLİR

+

güvenilir olduğumuz doğru

bize güvendiğinizi biliyoruz..

birbirimizi iyi tanıdığımız doğru,
çünkü yıllardır beraberiz..

elpek-muhendislik-titizlik

TİTİZ

+

titiz çalıştığımız doğru

titiz çalıştığımızın farkındasınız..

birbirimizi iyi tanıdığımız doğru,
çünkü yıllardır beraberiz..

elpek-muhendislik-ozgunluk

ÖZGÜN

+

özgün olduğumuz doğru

özgünlüğümüzün farkındasınız..

birbirimizi iyi tanıdığımız doğru,
çünkü yıllardır beraberiz..


ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller | güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri | 2009 yılından beri Türkiye geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. | test, kontrol, ölçüm, rapor, bakım, denetim, muayene, danışmanlık, topraklama ölçümü, paratoner ölçümü, yıldırımdan korunma tesisatı raporu, makine gövde koruma topraklaması ölçümü, toprak çevrim empedansı ölçümü, rcd kaçak akım koruma tesisatı raporu, süreklilik testi, izolasyon ölçümü, katodik koruma ölçümü, elektrik tesisatı kontrol raporu, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü, elektrik iç tesisat raporu, elektrik pano kontrolleri, jeneratör tesisatı uygunluk raporu, doğalgaz elektrik tesisatı kontrol raporu, elektriksel güvenlik testleri, trafo planlı bakımı, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, era elektriksel risk analizi, egk elektriksel güvenlik kültürü, epg elektriksel proses güvenliği, atex, exproof tesisat raporu, atex 137, atex 153, exproof ekipman muayenesi, patlamadan korunma pkd, risk yönetimi, smm, emo elektrik mühendisleri odası tescilli, turkak cihaz kalibrasyon raporu, tse standartlarına uygun elektrik tesisatı risk değerlendirmesi, elektriksel iş güvenliği eğitimi, elektrik kaynaklı yangın risk analizi raporu, bağımsız denetim ve bilirkişilik, elektrik risk mühendisliği, liman, ekat elektrik kuvvetli akım tesisleri trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu sözleşmesi, trafo müşavirliği, iec 60079 rapor, acil durum elektriksel risk yönetimi, fabrika, endüstriyel tesis, serbest bölge, osb, sanayi tesisleri, elpek mühendislik hakkında bilgiler, organizasyon şeması, kuruluş yılı, sahibi, kurucular, kurucusu, sahibi, kurumsal kimlik, slogan, marka tescili, logosu, yetki belgesi, adresi, kocaeli, izmit, gebze, dilovası, istanbul, bursa, nilüfer, bilecik, izmir, aliağa, kemalpaşa, manisa, yunusemre, balıkesir, adana, konya, muğla, ankara, kütahya, eskişehir, hatay, iskenderun, mersin, denizli, gosb, dosb, tosb, idosb, geposb, imes, organize sanayi bölgesi, kartepe, tuzla, kartal, pendik, şekerpınar, körfez, derince, gölcük, yalova, bandırma, gönen, susurluk, karacabey, uşak, osmaniye, edirne, bolu, düzce, afyon, sakarya, adapazarı, zonguldak, ankara, karabük, çaycuma, altınova, free zone, tekirdağ, adana, antalya, konya, düzce, muğla, ısparta, bartın, denizli, osmaniye, taysad, osb, çanakkale, aydın, maltepe, nevşehir, kırşehir, kırıkkale, kayseri, yozgat, çorum, amasya, tokat, sivas, gaziantep