ofis çalışma saatleri

hafta içi : 8:30 - 17:30

telefon

0 262 349 55 22

e-posta

elpek@elpek.com.tr

Elektrik Mühendislerimiz

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık saha denetim tecrübesine sahip Elektrik Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye geneline hizmet

2009 yılından beri Türkiye genelinde endüstriyel tesislere ilkeli mühendislik çözümleri sunmaya büyük gurur ve mutlulukla devam ediyoruz..

İş Güvenliği Uzmanlarımız

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık mesleki saha uygulama deneyimine sahip İş Güvenliği Uzmanlarımızın eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Bilgi Güvenliği Politikamız

 

özgün kurumsal kültürümüzle

ELPEK Mühendislik, bilginin son derece kıymetli bir varlık olduğunun kabulü ile toplanan ve işlenen tüm bilgilerin kritik değerler olduğu bilinciyle her türlü yöntemle toplanan bu değerlerin korunmasına büyük ehemmiyet verir. Bu kapsamda, toplanan ve işlenen tüm bilgilerin korunması esastır. Kurumsal bilginin gizliliği, kullanılabilirliği ve bütünlüğü ile ilgili olarak meydana gelebilecek riskleri ve etkilerini asgari seviyeye indirmeyi amaçlamaktayız. Bilgi Güvenliği Standartları gerekliliklerini yerine getirerek, yasal mevzuatlara uyum sağlayarak, gerekli eğitimleri gerçekleştiririz. Faaliyetlerimizin doğası gereğince hizmet içerikleri kapsamında kullanılan tüm bilgilerin gizliliğinin korunmasına azami öncelik veririz. Bu sebeple kurumsal faaliyetlerimizin muhtevası gereğince, meydana gelebilecek maddi ve manevi zararların önlenmesi, olası gerçekleşmesi durumunda erken tespiti ve doğacak etkilerin en aza indirilmesi konusunda gerekenleri planlamak, önlemlerin alınması öncelikli hedefimizdir.

ELPEK Mühendislik’in Bilgi Güvenliği Politikası, tam ve yarı zamanlı, ELPEK Mühendislik bilgilerini veya iş sistemlerini ve özgün teknik uygulama yöntemlerini kullanan tüm personelimiz için, coğrafi pozisyonlardan ya da iş birimlerinden bağımsız olarak geçerli olup, uyulması zorunludur. Bilgi güvenliği politikasının, güvenlik prosedürlerinin ihlali durumlarında disiplin cezası sonuçlarını doğurur ve ilgili mevzuatlar kapsamında cezai yaptırımlar uygulanabilir. Bu sınıflandırmalara girmeyen ve ELPEK Mühendislik bilgilerine erişim ihtiyacı olan üçüncü şahıslar gibi tüm kişilerin, Bilgi Güvenliği Politikasının genel ilkeleri ile uymak zorunda bulundukları tüm güvenlik sorumluluk ve yükümlülüklerine bağlı kalması önemli bir şarttır. ELPEK Mühendislik uymakla mükellef olduğu her türlü mevzuata uyumluluğu sağlayacağını, devam ettirdiği Bilgi Güvenliği Yönetimini sürekli iyileştireceğini taahhüt eder.

örnek almak yerine örnek olma ilkemizle

Bu bağlamda tüm personelin ve iş ortaklarının ELPEK Mühendislik Personel Yönetmeliği kapsamında belirtilen gizli bilgilerin tamamının korunması ve ELPEK Mühendislik İş Etiği İlkelerine uyması zorunludur. Bilgi Güvenliği Politikası, bilgi varlıklarının karşılaşabilecekleri olası riskleri bertaraf amacıyla varlık ve risk güncellemeleri ile uyumlu olarak her yıl en az bir kez gerekli yeni eklemeler de yapılabilir.

 

fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle

ELPEK Mühendislik, 2009 yılından bu yana içinde yer aldığı tüm sektörlerde Türkiye genelinde "güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefesi ve Mühendislik Etiği İlkeleriyle "örnek almak yerine örnek olmaya" ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

bizi iyi tanıyorsunuz

2009 yılında bu yana 900'den fazla endüstriyel tesis referansımızla, Türkiye'nin lider büyük endüstriyel tesisleri tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmaya devam ediyoruz.

akademik yayınlarımızdan..

ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller | güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri | 2009 yılından beri Türkiye geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. | test, kontrol, ölçüm, rapor, bakım, denetim, muayene, danışmanlık, topraklama ölçümü, paratoner ölçümü, yıldırımdan korunma tesisatı raporu, makine gövde koruma topraklaması ölçümü, toprak çevrim empedansı ölçümü, rcd kaçak akım koruma tesisatı raporu, süreklilik testi, izolasyon ölçümü, katodik koruma ölçümü, elektrik tesisatı kontrol raporu, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü, elektrik iç tesisat raporu, elektrik pano kontrolleri, jeneratör tesisatı uygunluk raporu, doğalgaz elektrik tesisatı kontrol raporu, elektriksel güvenlik testleri, trafo planlı bakımı, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, era elektriksel risk analizi, egk elektriksel güvenlik kültürü, epg elektriksel proses güvenliği, atex, exproof tesisat raporu, risk yönetimi, smm, emo elektrik mühendisleri odası tescilli, turkak cihaz kalibrasyon raporu, tse standartlarına uygun elektrik tesisatı risk değerlendirmesi, elektriksel iş güvenliği eğitimi, elektrik kaynaklı yangın risk analizi raporu, bağımsız denetim ve bilirkişilik, elektrik risk mühendisliği, ekat elektrik kuvvetli akım tesisleri trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu sözleşmesi, trafo müşavirliği, iec 60079 rapor, kocaeli, izmit, gebze, dilovası, istanbul, bursa, yalova, zonguldak, bilecik, izmir, manisa, balıkesir, gönen, bandırma, tekirdağ, edirne, uşak, adana, antalya, konya, düzce, sakarya, adapazarı, muğla, ankara, bolu, kütahya, eskişehir, hatay, iskenderun, mersin, ısparta, bartın, karabük, denizli, osmaniye, gosb, dosb, taysad, idosb, tosb, osb, çanakkale, aydın, aliağa, tuzla, kartal, pendik, maltepe, organize sanayi bölgesi, nevşehir, kırşehir, kırıkkale, kayseri, yozgat, çorum, amasya, tokat, sivas, gaziantep