ofis çalışma saatleri

hafta içi : 8:30 - 17:30

telefon

0 262 349 55 22

e-posta

elpek@elpek.com.tr

 

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

 

DUSCART Elektromobil Takımı

2022 TEKNOFEST'te yer alacak DUSCART Elektromobil Takımının DERINN SAFETY ortaklığı ile sponsoru olduğumuz için mutluyuz.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencileri tarafından alternatif enerjili araç geliştirme alanında yenilikçi tasarım ve üretimler gerçekleştirmek, son teknoloji elektrikli araçlar kategorisinde yer alma amacıyla 2010 yılında kurulmuş DUSCART Elektromobil Takımı, ilk olarak 2011 Alternatif Enerjili araçlar yarışları için çalışmalarına başlamıştır. 2011 yılında gerçekleştirilen yarışlarından 2019 yılı yarışlarına kadar geçen sürede aralıksız pistlerde yerini almayı sürdüren DUSCART, TÜBİTAK tarafından düzenlenen Uluslararası Efficieny Challenge Elektrikli Araç Yarışlarına hazırlanmaya devam etmektedir.

 

yaşama dair tüm sorumluluklarımızın bilincindeyiz

ELPEK Mühendislik olarak, uzun yıllardır olduğu gibi çok sayıda projede aktif rol almaya kesintisiz devam ediyoruz. Bu projelerin başında toplumsal anlamda manevi değeri yüksek olan hassas yüreklere dokunuşlar gelmektedir.

Firmamızın etik ve gizlilik prensipleri gereğince, gerçekleştirmiş olduğumuz çok sayıda destek ve çözümlerimiz sadece gönül esaslı olup medyadan ve üçüncü şahıslardan uzak tutulmuştur. Yardımlaşmaların incitici olmamasına büyük hassasiyet göstererek gerçekleştirdiğimiz kimi desteklerimiz, etik ilkemizle korunarak devamlılığını sürdürmektedir. Bu vesile ile bilhassa sağlık hizmetleri desteği kapsamında yapmış olduğumuz genel sosyal yardım ve paylaşımlarımız gizliliğini korumaya devam edecektir.

Yaşama dair; yarınlarımıza, topluma ve doğaya karşı tüm sorumluluklarımızın bilincinde olup bu desteklerimizin devamlılığını esas almaktayız. Sosyal yardımlaşma gibi desteklerin yüksek hassasiyet içermesi gerekçesiyle gizliliği korunmalıdır. Bu gerekliliğin bilincinde olup, merak edenlere suskunluğumuzun ve içten tebessümlerimizin yeterli olacağı kanısındayız. Eğitime destek kapsamında, üniversite ve meslek lisesi öğrencilerinin düzenledikleri bilimsel etkinliklere de katkı sağlamayı sürdürmekteyiz.

 

fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle

ELPEK Mühendislik, 2009 yılından bu yana içinde yer aldığı tüm sektörlerde Türkiye genelinde "güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefesi ve Mühendislik Etiği İlkeleriyle "örnek almak yerine örnek olmaya" ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

bizi iyi tanıyorsunuz

2009 yılında bu yana 900'den fazla endüstriyel tesis referansımızla, Türkiye'nin lider büyük endüstriyel tesisleri tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmaya devam ediyoruz.

akademik yayınlarımızdan..

  • Bilginin paylaşıldıkça daha değerli olduğuna inanıyoruz.

    ELPEK Mühendislik olarak başarımızı: örnek almak yerine daima örnek olma ilkemize, sürekli araştırma geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerimiz sonucu özgün teknik bilgi üretmemize ve toplumsal anlamda ortak menfaat sağlayacak niteliklerde paylaşmamıza, yüksek kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışımıza, özverili ekip çalışmamıza, iş güvenliği kültürümüze, sektörel tecrübe ve teknik bilgi birikimimize, mühendislik etiğine uygun ilkeli ve disiplinli performansımıza, bilimsel araştırma tekniklerimizle beklentileri eksiksiz biçimde çözüme kavuşturmamıza bağlıyoruz.

     

    yayınlarımız

ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller | güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri | 2009 yılından beri Türkiye geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. | test, kontrol, ölçüm, rapor, bakım, denetim, muayene, danışmanlık, topraklama ölçümü, paratoner ölçümü, yıldırımdan korunma tesisatı raporu, makine gövde koruma topraklaması ölçümü, toprak çevrim empedansı ölçümü, rcd kaçak akım koruma tesisatı raporu, süreklilik testi, izolasyon ölçümü, katodik koruma ölçümü, elektrik tesisatı kontrol raporu, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü, elektrik iç tesisat raporu, elektrik pano kontrolleri, jeneratör tesisatı uygunluk raporu, doğalgaz elektrik tesisatı kontrol raporu, elektriksel güvenlik testleri, trafo planlı bakımı, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, era elektriksel risk analizi, egk elektriksel güvenlik kültürü, epg elektriksel proses güvenliği, atex, exproof tesisat raporu, risk yönetimi, smm, emo elektrik mühendisleri odası tescilli, turkak cihaz kalibrasyon raporu, tse standartlarına uygun elektrik tesisatı risk değerlendirmesi, elektriksel iş güvenliği eğitimi, elektrik kaynaklı yangın risk analizi raporu, bağımsız denetim ve bilirkişilik, elektrik risk mühendisliği, ekat elektrik kuvvetli akım tesisleri trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu sözleşmesi, trafo müşavirliği, iec 60079 rapor, kocaeli, izmit, gebze, dilovası, istanbul, bursa, yalova, zonguldak, bilecik, izmir, manisa, balıkesir, gönen, bandırma, tekirdağ, edirne, uşak, adana, antalya, konya, düzce, sakarya, adapazarı, muğla, ankara, bolu, kütahya, eskişehir, hatay, iskenderun, mersin, ısparta, bartın, karabük, denizli, osmaniye, gosb, dosb, taysad, idosb, tosb, osb, çanakkale, aydın, aliağa, tuzla, kartal, pendik, maltepe, organize sanayi bölgesi, nevşehir, kırşehir, kırıkkale, kayseri, yozgat, çorum, amasya, tokat, sivas, gaziantep, kütahya dumlupınar üniversitesi duscart elektromobil takımı sponsoru derinn safety ortaklığı