ofis çalışma saatleri

hafta içi : 8:30 - 17:30

telefon

0 262 349 55 22

e-posta

elpek@elpek.com.tr

Elektrik Mühendislerimiz

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık saha denetim tecrübesine sahip Elektrik Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye geneline hizmet

2009 yılından beri Türkiye genelinde endüstriyel tesislere ilkeli mühendislik çözümleri sunmaya büyük gurur ve mutlulukla devam ediyoruz..

İş Güvenliği Uzmanlarımız

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık mesleki saha uygulama deneyimine sahip İş Güvenliği Uzmanlarımızın eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Stratejik Ortaklıklarımız

 

özgün kurumsal kültürümüzle

Bizim için “stratejik ortaklık” ,“bilimsel buluşma” dır.

Yaygın ve yanlış kullanımı anlamında stratejik ortaklık, tekil yeterlilik gösterilemeyen faaliyetlerde çoğul davranışların sergilenmesidir. Ancak, kavramsal anlamı itibariyle siyasi ve/veya kar amaçlı bir ortaklık gibi algılanmanın ötesinde, bilim sevdalısı bir bakış açısı ile stratejik ortaklık; aynı cephede daha verimli sonuçlara ulaşmak amacıyla tüm tarafların sonuca odaklanmasıdır. Denklemleri eksiksiz şekilde çözüme ulaştırmak için birlikte kürek çekmektir. İçinde çok bilinmeyeni bulunan denklemlerin çözümü için şirket evliliği ya da partner vb gibi kavram kalabalığına ve anlam çatışmalarına müsaade etmeye ihtiyaç yoktur. Burada esas olan müşteri ve/veya hizmet talep eden taraf ile hizmet/çözüm sağlayan tarafların tamamının aynı pay ya da aynı paydada buluşmalarıdır. Bilim tarihi boyunca bilim insanlarının müşterek karar ve kanaatlerinin tüm taraflara katkı sağladığı gibi günümüzde de yarınlara yönelik yapılacak en güzel ortaklıklar bilim ve bilgi ortaklıklarıdır. ELPEK Mühendislik olarak, mühendislik çözümleri üretmemiz gereken her alanda “bilimsel buluşma” olarak ifade ettiğimiz “stratejik ortaklık”lara gönül ve ufuk zenginliği rahatlığıyla açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Faydalı modeller üretmek için bir araya gelmek..

Ortak menfaat elde etmek gibi basit ve ufuksuz bakış açılarından uzaklaşarak;

bilgi, fikir, tasarım, proje, proses ve/veya faydalı model üretmek için bir araya gelmenin mutluluğunu hissetmektir stratejik ortaklık. Çünkü her soru ve sorun en güzel cevaba ulaşana kadar bilgiye muhtaçtır. Bu vesile ile kuruluşumuzdan bu yana stratejik ortağımız, yoldaşımız, akıl hocalarımız, üstatlarımız MAVİ BİLGE Mühendislik Eğitim Danışmanlık bilgeleridir.

 

fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle

ELPEK Mühendislik, 2009 yılından bu yana içinde yer aldığı tüm sektörlerde Türkiye genelinde "güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefesi ve Mühendislik Etiği İlkeleriyle "örnek almak yerine örnek olmaya" ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

bizi iyi tanıyorsunuz

2009 yılında bu yana 900'den fazla endüstriyel tesis referansımızla, Türkiye'nin lider büyük endüstriyel tesisleri tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmaya devam ediyoruz.

akademik yayınlarımızdan..

ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller | güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri | 2009 yılından beri Türkiye geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. | test, kontrol, ölçüm, rapor, bakım, denetim, muayene, danışmanlık, topraklama ölçümü, paratoner ölçümü, yıldırımdan korunma tesisatı raporu, makine gövde koruma topraklaması ölçümü, toprak çevrim empedansı ölçümü, rcd kaçak akım koruma tesisatı raporu, süreklilik testi, izolasyon ölçümü, katodik koruma ölçümü, elektrik tesisatı kontrol raporu, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü, elektrik iç tesisat raporu, elektrik pano kontrolleri, jeneratör tesisatı uygunluk raporu, doğalgaz elektrik tesisatı kontrol raporu, elektriksel güvenlik testleri, trafo planlı bakımı, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, era elektriksel risk analizi, egk elektriksel güvenlik kültürü, epg elektriksel proses güvenliği, atex, exproof tesisat raporu, risk yönetimi, smm, emo elektrik mühendisleri odası tescilli, turkak cihaz kalibrasyon raporu, tse standartlarına uygun elektrik tesisatı risk değerlendirmesi, elektriksel iş güvenliği eğitimi, elektrik kaynaklı yangın risk analizi raporu, bağımsız denetim ve bilirkişilik, elektrik risk mühendisliği, ekat elektrik kuvvetli akım tesisleri trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu sözleşmesi, trafo müşavirliği, iec 60079 rapor, kocaeli, izmit, gebze, dilovası, istanbul, bursa, yalova, zonguldak, bilecik, izmir, manisa, balıkesir, gönen, bandırma, tekirdağ, edirne, uşak, adana, antalya, konya, düzce, sakarya, adapazarı, muğla, ankara, bolu, kütahya, eskişehir, hatay, iskenderun, mersin, ısparta, bartın, karabük, denizli, osmaniye, gosb, dosb, taysad, idosb, tosb, osb, çanakkale, aydın, aliağa, tuzla, kartal, pendik, maltepe, organize sanayi bölgesi, nevşehir, kırşehir, kırıkkale, kayseri, yozgat, çorum, amasya, tokat, sivas, gaziantep