ofis çalışma saatleri

hafta içi : 8:30 - 17:30

telefon

0 262 349 55 22

e-posta

elpek@elpek.com.tr

Elektrik Mühendislerimiz

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık saha denetim tecrübesine sahip Elektrik Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye geneline hizmet

2009 yılından beri Türkiye genelinde endüstriyel tesislere ilkeli mühendislik çözümleri sunmaya büyük gurur ve mutlulukla devam ediyoruz..

İş Güvenliği Uzmanlarımız

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık mesleki saha uygulama deneyimine sahip İş Güvenliği Uzmanlarımızın eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Sürdürülebilirlik Politikamız

 

özgün kurumsal kültürümüzle

Artan nüfusun etkisi ve özellikle endüstriyel alanlarda yapılan kontrolsüz yatırımların olumsuz sonucu olarak doğal kaynaklardaki azalmanın devamlılığını sürdürmektedir. Doğa her geçen gün geri dönüşü olmayan büyük yaralar almaktadır. İklim değişikliklerinin de etkisiyle, yarınların yaşam kalitesi beklentileri büyük kaygılara sebep olmaktadır. Bu konuda gelecek kuşaklara bırakılacak miraslar kapsamında büyük risk algısı hakimdir. Özetle sürdürülebilirlik faktörleri arasında sayılan kültürel, sosyal, ekonomik ve tabiat riskleri yaşam kalitesi kapsamında öncelikli önem taşımaya devam etmektedir. Konunun ehemmiyetinin farkında olmak yarınlara yapılacak en kıymetli yatırım olarak kabul edilebilir.

örnek almak yerine örnek olma ilkemizle

ELPEK Mühendislik olarak, sürdürülebilirlik faktörlerini tüm hizmet aşamalarımızda bütüncül bir yaklaşım ile yöneterek sürdürülebilirlik çalışmalarımıza hedeflerimiz doğrultusunda devam etmekteyiz. Bilhassa, gelecek nesillere yaşanabilir yarınlar hazırlamayı etik ilkelerimiz arasında öncelikli tutmaktayız. Bu bilinçle imkanlarımız dahilinde çeşitli çalışmalar gerçekleştirmeye gayret göstermekteyiz.

bizim için sürdürülebilirlik,

ekibimizin manevi sorumlulukla sahiplendiği bir ilkedir.

kültürel değerlerin devamlılığını ön planda tutarak;

üzerimize vazife olan tüm görev ve sorumluluklarımızı çeşitli desteklerimizle sürdürmekteyiz. Anadolu’nun tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkmaya devam ediyoruz. Konuyla ilgili olarak yöresel zanaat ve lezzet ehillerinin eserlerinin devamlılığı için katma değer sağlamak amacıyla araştırma ve destek projeleri yürütmekteyiz. Yöresel kalkınmaya destek olarak kültürel miraslarımızı coşkuyla gelecek kuşaklara aktarmayı hedefliyoruz. Sürdürülebilirlik mücadelemizi tüm çalışanlarımız ve stratejik iş ortaklarımızla beraber umut ve heyecanla gerçekleştirmekteyiz. Kültürel değerlerimizin devamlılığının sağlanması için maddi ve manevi mücadelemiz devam edecektir. Çünkü sürdürülebilirlik konularında öncü ilkemiz medya amaçlı değil, yaşama dair güven ve samimiyet aşılamaktan gelmektedir.

 

fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle

ELPEK Mühendislik, 2009 yılından bu yana içinde yer aldığı tüm sektörlerde Türkiye genelinde "güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefesi ve Mühendislik Etiği İlkeleriyle "örnek almak yerine örnek olmaya" ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

bizi iyi tanıyorsunuz

2009 yılında bu yana 900'den fazla endüstriyel tesis referansımızla, Türkiye'nin lider büyük endüstriyel tesisleri tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmaya devam ediyoruz.

akademik yayınlarımızdan..

ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller | güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri | 2009 yılından beri Türkiye geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. | test, kontrol, ölçüm, rapor, bakım, denetim, muayene, danışmanlık, topraklama ölçümü, paratoner ölçümü, yıldırımdan korunma tesisatı raporu, makine gövde koruma topraklaması ölçümü, toprak çevrim empedansı ölçümü, rcd kaçak akım koruma tesisatı raporu, süreklilik testi, izolasyon ölçümü, katodik koruma ölçümü, elektrik tesisatı kontrol raporu, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü, elektrik iç tesisat raporu, elektrik pano kontrolleri, jeneratör tesisatı uygunluk raporu, doğalgaz elektrik tesisatı kontrol raporu, elektriksel güvenlik testleri, trafo planlı bakımı, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, era elektriksel risk analizi, egk elektriksel güvenlik kültürü, epg elektriksel proses güvenliği, atex, exproof tesisat raporu, risk yönetimi, smm, emo elektrik mühendisleri odası tescilli, turkak cihaz kalibrasyon raporu, tse standartlarına uygun elektrik tesisatı risk değerlendirmesi, elektriksel iş güvenliği eğitimi, elektrik kaynaklı yangın risk analizi raporu, bağımsız denetim ve bilirkişilik, elektrik risk mühendisliği, ekat elektrik kuvvetli akım tesisleri trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu sözleşmesi, trafo müşavirliği, iec 60079 rapor, kocaeli, izmit, gebze, dilovası, istanbul, bursa, yalova, zonguldak, bilecik, izmir, manisa, balıkesir, gönen, bandırma, tekirdağ, edirne, uşak, adana, antalya, konya, düzce, sakarya, adapazarı, muğla, ankara, bolu, kütahya, eskişehir, hatay, iskenderun, mersin, ısparta, bartın, karabük, denizli, osmaniye, gosb, dosb, taysad, idosb, tosb, osb, çanakkale, aydın, aliağa, tuzla, kartal, pendik, maltepe, organize sanayi bölgesi, nevşehir, kırşehir, kırıkkale, kayseri, yozgat, çorum, amasya, tokat, sivas, gaziantep