ofis çalışma saatleri

hafta içi : 8:30 - 17:30

telefon

0 262 349 55 22

e-posta

elpek@elpek.com.tr

Elektrik Mühendislerimiz

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık saha denetim tecrübesine sahip Elektrik Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye geneline hizmet

2009 yılından beri Türkiye genelinde endüstriyel tesislere ilkeli mühendislik çözümleri sunmaya büyük gurur ve mutlulukla devam ediyoruz..

İş Güvenliği Uzmanlarımız

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık mesleki saha uygulama deneyimine sahip İş Güvenliği Uzmanlarımızın eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

 

özgün kurumsal kültürümüzle

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda göstermiş olduğumuz büyük hassasiyetimiz kaynaklı, tüm faaliyetlerimizde önceliğimiz emniyetli çalışma ortamlarının yaratılması ve güvenli davranışlarla çalışmalarımızın eksiksiz tamamlanması esasına dayanır. Bu bağlamda sadece İş Güvenliği Uzmanlarımız tarafından değil, tüm ekibimizin görev aldığı özgün bir güvenlik kültürüne sahibiz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda tehlike kaynaklarının tespiti ve risk analizi çalışmaları ile operasyonlarımızın emniyetini sağlamaktayız. Çalışma alanlarındaki olası mevcut tehlikeleri önceden belirleyerek kayıp, kaza ve hasar risklerine karşı önleyici aksiyonlar alıyoruz.

örnek almak yerine örnek olma ilkemizle

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilimsel verilere adapte ve yürürlükteki yasal mevzuatlara uygun şekilde saha çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İş sağlığı ve emniyeti konularındaki önemi sürekli eğitim desteği ile güncel tutarak konuyla ilgili görev ve sorumluluklarımızın farkında hareket ediyoruz. Sahadan aldığımız geri bildirimler ile mevcut güvenlik kültürümüzü sürekli geliştirerek güçlendirmekteyiz. İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında doğrudan ve tüm yönetim sistemlerimizle entegre gözden geçirme, denetim, sürekli iyileştirmelerin devamlılığına öncelik veriyoruz.

bizim için iş güvenliği,

ekibimizin keyifle sahiplendiği çalışma ilkelerimizin bir parçasıdır.

Özgün güvenlik kültürümüzün devamlılığını esas alırız. Teknolojinin getirdiği çözümlerden de yararlanarak iş sağlığı ve güvenliği performansımızı artırırız. Disiplinli çalışmalarımızın her alanında iş güvenliği kültürümüzün ölçülebilir hedeflerimizle uyumunu takip ederiz.

 

fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle

ELPEK Mühendislik, 2009 yılından bu yana içinde yer aldığı tüm sektörlerde Türkiye genelinde "güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefesi ve Mühendislik Etiği İlkeleriyle "örnek almak yerine örnek olmaya" ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

bizi iyi tanıyorsunuz

2009 yılında bu yana 900'den fazla endüstriyel tesis referansımızla, Türkiye'nin lider büyük endüstriyel tesisleri tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmaya devam ediyoruz.

akademik yayınlarımızdan..

ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller | güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri | 2009 yılından beri Türkiye geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. | test, kontrol, ölçüm, rapor, bakım, denetim, muayene, danışmanlık, topraklama ölçümü, paratoner ölçümü, yıldırımdan korunma tesisatı raporu, makine gövde koruma topraklaması ölçümü, toprak çevrim empedansı ölçümü, rcd kaçak akım koruma tesisatı raporu, süreklilik testi, izolasyon ölçümü, katodik koruma ölçümü, elektrik tesisatı kontrol raporu, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü, elektrik iç tesisat raporu, elektrik pano kontrolleri, jeneratör tesisatı uygunluk raporu, doğalgaz elektrik tesisatı kontrol raporu, elektriksel güvenlik testleri, trafo planlı bakımı, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, era elektriksel risk analizi, egk elektriksel güvenlik kültürü, epg elektriksel proses güvenliği, atex, exproof tesisat raporu, risk yönetimi, smm, emo elektrik mühendisleri odası tescilli, turkak cihaz kalibrasyon raporu, tse standartlarına uygun elektrik tesisatı risk değerlendirmesi, elektriksel iş güvenliği eğitimi, elektrik kaynaklı yangın risk analizi raporu, bağımsız denetim ve bilirkişilik, elektrik risk mühendisliği, ekat elektrik kuvvetli akım tesisleri trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu sözleşmesi, trafo müşavirliği, iec 60079 rapor, kocaeli, izmit, gebze, dilovası, istanbul, bursa, yalova, zonguldak, bilecik, izmir, manisa, balıkesir, gönen, bandırma, tekirdağ, edirne, uşak, adana, antalya, konya, düzce, sakarya, adapazarı, muğla, ankara, bolu, kütahya, eskişehir, hatay, iskenderun, mersin, ısparta, bartın, karabük, denizli, osmaniye, gosb, dosb, taysad, idosb, tosb, osb, çanakkale, aydın, aliağa, tuzla, kartal, pendik, maltepe, organize sanayi bölgesi, nevşehir, kırşehir, kırıkkale, kayseri, yozgat, çorum, amasya, tokat, sivas, gaziantep