ofis çalışma saatleri

hafta içi : 8:30 - 17:30

telefon

0 262 349 55 22

e-posta

elpek@elpek.com.tr

Elektrik Mühendislerimiz

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık saha denetim tecrübesine sahip Elektrik Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye geneline hizmet

2009 yılından beri Türkiye genelinde endüstriyel tesislere ilkeli mühendislik çözümleri sunmaya büyük gurur ve mutlulukla devam ediyoruz..

İş Güvenliği Uzmanlarımız

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık mesleki saha uygulama deneyimine sahip İş Güvenliği Uzmanlarımızın eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Tarafsızlık Politikamız

 

özgün kurumsal kültürümüzle

ELPEK Mühendislik, tarafsızlık ilkelerine uygun başta elektriksel periyodik kontroller yer almak üzere bağımsız fenni muayene kuruluşu olarak taklit ve ezberlerden uzak, daima özgün kurumsal kültürü ile Mühendislik Etiğine yakışan disiplininden ödün vermeden Türkiye geneline profesyonel çözümler üretmeyi sürdürmektedir. ELPEK Mühendislik, hizmet sunduğu tüm faaliyet konularında müşterilerine eşit ve ilkeli yaklaşım sergileyerek; maddi, siyasi, ticari her nevi tahakkümden uzak tam bağımsız ve tarafsız olacağını taahhüt eder.

örnek almak yerine örnek olma ilkemizle

ELPEK Mühendislik, fenni test, ölçüm, kontrol, analiz, değerlendirme ve raporlama gibi mühendislik hizmetlerinde bilimsel kriterlere uygun davranmayı taahhüt etmektedir. Bu bağlamda müşterileri için değerli kabul edilen bilgi ve özellikle fikri mülkiyet oluşturan belgelerin gizliliğinin sağlanması ve korunması hususunda açık rızalık olmadığı sürece üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacağının güvencesini vermektedir. Ancak gizli bilgi ve belgelerin açıklanmasının kanunen zorunlu olduğu durumlarda; müşteri, açıklanacak bilgi konusunda haberdar edilmektedir. Mühendislik Etik İlkelerimiz kapsamında tarif edildiği üzere, faaliyetler sırasında bütün taraflara aynı tarafsızlık ahlakı ile davranılmaktadır. Faaliyet gösterdiği sektörlerdeki konular ile ilgili olan yürürlükteki yasal mevzuatlara uygun şekilde hizmet verilmektedir. Özgün içerikli teknik proje, test, deney, analiz, tasarım, araştırma ve geliştirme faaliyetleri kapsamında fen bilimleri gerekliliğine esas görüş ve mesleki tecrübe bilgi paylaşımı da sağlanmaktadır.

 

fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle

ELPEK Mühendislik, 2009 yılından bu yana içinde yer aldığı tüm sektörlerde Türkiye genelinde "güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefesi ve Mühendislik Etiği İlkeleriyle "örnek almak yerine örnek olmaya" ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

bizi iyi tanıyorsunuz

2009 yılında bu yana 900'den fazla endüstriyel tesis referansımızla, Türkiye'nin lider büyük endüstriyel tesisleri tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmaya devam ediyoruz.

akademik yayınlarımızdan..

ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller | güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri | 2009 yılından beri Türkiye geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. | test, kontrol, ölçüm, rapor, bakım, denetim, muayene, danışmanlık, topraklama ölçümü, paratoner ölçümü, yıldırımdan korunma tesisatı raporu, makine gövde koruma topraklaması ölçümü, toprak çevrim empedansı ölçümü, rcd kaçak akım koruma tesisatı raporu, süreklilik testi, izolasyon ölçümü, katodik koruma ölçümü, elektrik tesisatı kontrol raporu, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü, elektrik iç tesisat raporu, elektrik pano kontrolleri, jeneratör tesisatı uygunluk raporu, doğalgaz elektrik tesisatı kontrol raporu, elektriksel güvenlik testleri, trafo planlı bakımı, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, era elektriksel risk analizi, egk elektriksel güvenlik kültürü, epg elektriksel proses güvenliği, atex, exproof tesisat raporu, risk yönetimi, smm, emo elektrik mühendisleri odası tescilli, turkak cihaz kalibrasyon raporu, tse standartlarına uygun elektrik tesisatı risk değerlendirmesi, elektriksel iş güvenliği eğitimi, elektrik kaynaklı yangın risk analizi raporu, bağımsız denetim ve bilirkişilik, elektrik risk mühendisliği, ekat elektrik kuvvetli akım tesisleri trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu sözleşmesi, trafo müşavirliği, iec 60079 rapor, kocaeli, izmit, gebze, dilovası, istanbul, bursa, yalova, zonguldak, bilecik, izmir, manisa, balıkesir, gönen, bandırma, tekirdağ, edirne, uşak, adana, antalya, konya, düzce, sakarya, adapazarı, muğla, ankara, bolu, kütahya, eskişehir, hatay, iskenderun, mersin, ısparta, bartın, karabük, denizli, osmaniye, gosb, dosb, taysad, idosb, tosb, osb, çanakkale, aydın, aliağa, tuzla, kartal, pendik, maltepe, organize sanayi bölgesi, nevşehir, kırşehir, kırıkkale, kayseri, yozgat, çorum, amasya, tokat, sivas, gaziantep