ofis çalışma saatleri

hafta içi : 8:30 - 17:30

telefon

0 262 349 55 22

e-posta

elpek@elpek.com.tr

Elektrik Mühendislerimiz

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık saha denetim tecrübesine sahip Elektrik Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye geneline hizmet

2009 yılından beri Türkiye genelinde endüstriyel tesislere ilkeli mühendislik çözümleri sunmaya büyük gurur ve mutlulukla devam ediyoruz..

İş Güvenliği Uzmanlarımız

Tüm çalışmalarımız en az on yıllık mesleki saha uygulama deneyimine sahip İş Güvenliği Uzmanlarımızın eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması Politikamız

 

Kişisel veri ne demektir?

Kişisel veri, “kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi” olarak ifade edilmektedir. İş güvenliği vd teknik konular kapsamında yapılan fenni muayeneler vb işlemlerine ilişkin çalışmalarda kısmi kişisel veri niteliğindeki bilgilerinizin işlenmesi söz konusu olabilmektedir. Örneğin teknik raporlama işlemleri kapsamında işlenen isim, soyadı, cep telefonu ve eposta gibi iletişim bilgileri ve benzeri bilgiler kişisel veri olarak nitelendirilebilir. Tüm faaliyetlerimiz kapsamında işletme yetkililerine ait işlenen kişisel verilere ayrıntılı olarak yer veren kişisel veri işleme bilgi kayıtlarımız bulunmaktadır.

Kişisel verilerin korunması için ne yapıyoruz?

Kişisel verilerin yasal mevzuatlar kapsamında gereğine uygun korunması ve gizliliğin sağlanması için büyük önem ve öncelik vermekteyiz. Bu bağlamda gerekli idari ve teknik tedbirler almayı sürdürmekteyiz.

- Kişisel verilerin korunması bizim için tarafsızlık ve gizlilik beyanımızla örtüşen bir kurumsal politika olarak kabul edilmiştir.

- Kişisel verilerin korunması için tüm personelimize konunun ehemmiyeti ile ilgili olarak eğitimler verilerek, detaylı bilgilendirmeler yapmaktayız.

- Teknik ve ticari gereklilikler kapsamında kişisel verilerin korunması amacıyla düzenli takip ve denetimler yapmaktayız. Bu bağlamda kişisel verilerin korunması amacıyla özel risk analizi uygulamaları da yapmaktayız. Bilgi güvenliği amacıyla firmamız bünyesinde kişisel verilere erişim izni sadece yetkili birim ekibi ile sınırlı tutulmaktadır.

- Firmamız bünyesinde bilişim ağ güvenliği ve güvenlik duvarlarının yanı sıra güncel virüs programları kullanılmaktadır.

Kişisel veriler ne amaçla kullanılıyor?

Kişisel veriler tarafınıza sunulan hizmetlerin gerektirdiği kapsamda sınırlı amaçlar için işlenmektedir. Bu bilinçle kişisel verilerinizi yasal düzenlemelere uygun şekilde kullanıma riayet etmekteyiz. Kişisel verileriniz asla menfaat temin etme amacıyla kullanılmamaktadır. Firmamız bünyesinde kişisel verilerinize yetkisiz kişilerin erişilmesini engelleyecek gerekli teknik ve idari tedbirleri almayı daima sürdürmekteyiz.

 

fark yaratan mühendislik çözümleri felsefemizle

ELPEK Mühendislik, 2009 yılından bu yana içinde yer aldığı tüm sektörlerde Türkiye genelinde "güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefesi ve Mühendislik Etiği İlkeleriyle "örnek almak yerine örnek olmaya" ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

bizi iyi tanıyorsunuz

2009 yılında bu yana 900'den fazla endüstriyel tesis referansımızla, Türkiye'nin lider büyük endüstriyel tesisleri tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmaya devam ediyoruz.

akademik yayınlarımızdan..

ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller | güvenilir, titiz ve özgün fark yaratan mühendislik çözümleri | 2009 yılından beri Türkiye geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. | test, kontrol, ölçüm, rapor, bakım, denetim, muayene, danışmanlık, topraklama ölçümü, paratoner ölçümü, yıldırımdan korunma tesisatı raporu, makine gövde koruma topraklaması ölçümü, toprak çevrim empedansı ölçümü, rcd kaçak akım koruma tesisatı raporu, süreklilik testi, izolasyon ölçümü, katodik koruma ölçümü, elektrik tesisatı kontrol raporu, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü, elektrik iç tesisat raporu, elektrik pano kontrolleri, jeneratör tesisatı uygunluk raporu, doğalgaz elektrik tesisatı kontrol raporu, elektriksel güvenlik testleri, trafo planlı bakımı, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, era elektriksel risk analizi, egk elektriksel güvenlik kültürü, epg elektriksel proses güvenliği, atex, exproof tesisat raporu, risk yönetimi, smm, emo elektrik mühendisleri odası tescilli, turkak cihaz kalibrasyon raporu, tse standartlarına uygun elektrik tesisatı risk değerlendirmesi, elektriksel iş güvenliği eğitimi, elektrik kaynaklı yangın risk analizi raporu, bağımsız denetim ve bilirkişilik, elektrik risk mühendisliği, ekat elektrik kuvvetli akım tesisleri trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu sözleşmesi, trafo müşavirliği, iec 60079 rapor, kocaeli, izmit, gebze, dilovası, istanbul, bursa, yalova, zonguldak, bilecik, izmir, manisa, balıkesir, gönen, bandırma, tekirdağ, edirne, uşak, adana, antalya, konya, düzce, sakarya, adapazarı, muğla, ankara, bolu, kütahya, eskişehir, hatay, iskenderun, mersin, ısparta, bartın, karabük, denizli, osmaniye, gosb, dosb, taysad, idosb, tosb, osb, çanakkale, aydın, aliağa, tuzla, kartal, pendik, maltepe, organize sanayi bölgesi, nevşehir, kırşehir, kırıkkale, kayseri, yozgat, çorum, amasya, tokat, sivas, gaziantep